nabídky / nachytření

Přednáška
SMYSLY JAKO KLÍČ K PŘEKROČENÍ LIMITŮ

Naučte se je efektivně používat.

Chce to jen trénink.

Online přednáška
"Smysly jako klíč k překročení limitů"

Zažijete 2 hodiny praxe a teorie při online tréninku.
Dozvíte se o funkcích lidských smyslů.
Zaměříme se na akci – vyzkoušíte si jak smysly fungují.
Vysvětlíme si, jak používat smysl v krizových či limitujících situacích v životě.
Probereme praktické tipy pro trénink našich smyslů.
Bude i prostor pro otázky a odpovědi.
Získáte záznam z celé přednášky.
Určitě to stojí za poslech. Byť ohledně neuroplasticity mám hodně naposloucháno a přečteno, tak způsob jakým to Moni předává je uchopitelný a skládá se mi jako rubikova kostka. Rozhodně si ho poslechnu ještě několikrát. Závěrečná meditace na růži z hlediska frekvence byla pro mě zajímavá. Zjistila jsem, jak dýchám velmi povrchně, zrychlil se mi tep a pak přišlo uvolnění, odevzdáni.
eva hrazdirová
Milá Moni, děkuji za další část nachytření s tématem MOZEK, kde jsme se dozvěděli, jak mozek se dá obnovovat ne novými buňkami, ale novými spoji a je tudíž neuroplastický, zajímavosti o frekvencích a frekvenci geniality gama, ale také to, že i střeva mají neuronovou síť a zatěžují je hlavně emoce a stres, že i srdce má svou mysl a paměť a vše dohromady pracuje s mozkem a co vše ovlivňuje nervus vagus. Děkuji i za skvělou frekvenční nahrávku Růže a jsem zvědavá, jak ovlivnila nás, jako skupinu i nás samotné. Těším se na další nachytření.
S láskou Alena
alena Úlehlová
Nachytření mi přináší mimo nových informací i pohled na známé věci z trochu jiného úhlu, dává mi to větší smysl. "Aha, to, co dnes slyším (2. přednáška), vlastně doplňuje informace z minula."
Praktické cvičení z březnové přednášky v propojení s osobní konzultací u Moniky mi pomohlo objevit, co mi brání posunout se vpřed.
Blanka vrbická
Mončo, NACHYTŘENÍ je úžasné :) a už teď se těším na další díly - je úžasné jak dokážeš srozumitelně propojit logickou mysl a ezo mysl :)
leona moser
Spousta věcí - doplňuje mezery ve vidění i vnímání.
ivana Židková

Přednáška
Smysly jako klíč k překročení limitů

Kdy: 14. listopadu 2024
Od: 19 hodin
Forma: ZOOM vysílání
Přihlašovací údaje dorazí e-mailem.

399 Kč

(vč. DPH)
Díky společným wokshopům, přednáškám a tréninkům, které se nesou v duchu zaměřeném na akci a praxi, se dostáváte do nového stupně osobního rozvoje.


Což vás posouvá blíže k vaším cílům a spokojenému pracovnímu i osobnímu životu.