TERAPIE / biowell

Biowell

Diagnostika na základě metody biofotoholografie.
Unikátní zobrazovací metoda, která určí vaši kondici do hodiny.
Uznávaná metoda i v prostředí klasické medicíny.
Tým výzkumníků v čele s prof. Korotkovem.
Najdete kontext svých tlaků

Zjistíte, jak váš emocionální stav ovlivňuje fyzický, a proto jak vytváří tlak.

Najděte svou celkovou harmonii

Zjistíte, jak jste energeticky nabití a jaké možnosti vás zharmonizují.

Určete svůj typ terapie

Získejte jasný postup, jak se dostat do kondice.

Objevte vnitřní sílu a zbavte se omezení.

Neznáte cestu z aktuální situace? Potřebujete nasměrovat, nakopnout? Zbavit se už konečně obav? Přidejte se k 6,800+ spokojených klientů pomocí terapeuticko-koučovacích karet.

Čím je přístroj Biowell zcela výjimečný?

Biowell umožňuje sledovat dynamiku změny stavu těla a mysli klienta. Jeho využití je široké a zasahuje do mnoha dalších oborů – psychologie, psychoterapie, psychohygieny, celostní medicíny atd. 

Práce s emocemi

Meditace dovolí člověku si vyčlenit čas jen na sebe a poslouchat svou duši. Tak člověk získá kontrolu nad svým životem a emocemi.

Diagnostika orgánů

Odhalí, jakým způsobem jsou zásobeny orgány energií – zda jsou přetížené nebo oslabené. Poukáže na případné akutní či chronické procesy, intoxikaci atd.

Vliv emocí na tělo

Rozpoznáním vlivu svých emocí na tělo získávám možnosti tvoření nového životního stylu. Emoce přímo souvisí s naší imunitou a psychickým nastavením.

Energetické centrum

Přehledně zobrazí rovnováhu energetických center těla (čakrová balance), případné vyosení, oslabení.

Zobrazí individuální reakce

Názorně zobrazí reakce na účinky různých procedur, léků, doplňků stravy, ale také duchovních a léčivých postupů. Prokazuje např. vliv meditace, aromaterapie, olejové detoxikace atd.

Obecnou úroveň energie

Ukáže obecnou úroveň výše energie těla a jednotlivých orgánových funkčních systémů. Názorně ukáže odolnost naší osobnosti vůči stresu tzv. stres faktor.

Objevte zdraví, úspěch a štěstí přirozeně.

Jmenuji se Monika, a jsem terapeutkou, která ukazuje cestu a otevírá dveře. Mým posláním je Vám sundat pomyslnou pásku z očí a odhalit skrytý pohled na svět.

Jak Biowell metoda funguje?

Biowell je založen na metodě biofotonové holografie. Metoda biofotonové holografie neboli GDV je moderní metoda funkční expresní balanční diagnostiky založená na záznamu a analýze energetického pole živých předmětů (Kirlianův efekt). Umožňuje vizualizaci biologického záření kolem lidského těla i každého orgánu.

Co získám když
pravidelně budu meditovat?

Odbornost s emocemi.

Meditace dovolí člověku si vyčlenit čas jen na sebe a poslouchat svojí duši. Když člověk bud poslouchat svou duši, bude schopný mít kontrolu nad svým životem a emocemi.

Zvýším si sebevědomí

Sebevědomí je kontrola nad tím co Vám říká hlava a duše.  Meditace vám dovolí si najít čas se podívat na věci z větší dálky, a porozumět tomu co Vám tělo říká.

Rozvinu empatii a citlivost.

Jakmile máte kontrolu nad myslí, zvýšíte si citlivost a empatii sebe a i ostatních.

Zlepším si produktivitu

Vaše mysl se naučí lépe koncentrovat, což povede k autentickým rozhodnutím a kvalitní prací.

Dejte jednou provždy sbohem stresu a začněte pravidelně poslouchat meditace. Kdykoli. Kdekoli.

Experiment s utrženým listem

V sekvencích lze vidět, jak „duše” biopole opouští rostlinu a ona umírá.

Pravidelným a opakovaným snímáním je možné zaznamenat účinek stanovených terapií (detoxikace, psychoterapie, koučování, jiné spirituální techniky, aromaterapie atd.). Podle povahy změn v klientských záznamech (monitoring změn jednotlivých snímkování) můžete vidět jak psycho – emocionální stav ovlivňuje vaše biopole a kam se ubírá vaše vitalita a zdraví.

Vyšetření probíhá osobní formou. V průběhu sezení jsou pořízeny fotografické scany jednotlivých prstů na rukou. Před vyšetřením je žádoucí neošetřovat ruce krémem, neomývat vodou a mít upravené a krátké nehty. V případě vlhkých rukou a dlouhých nehtů je vyšetření zkresleno.

Vyšetření není vhodné pro lidi s kardiostimulátorem. Dále se nedoporučuje provádět měření při menstruaci. Vyšetření je bezpečné pro děti, matky a těhotné ženy.

Biowell je patentovaným přístrojem a metodou týmu ruského vědce prof. Korotkova. Za Biowellem stojí více než 20 let výzkumu a byl certifikován jako jedna z medicínských zobrazovacích metod. Testy funkčnosti probíhají a probíhaly v různých prostředích: armáda, nemocnice, lifestyle centra, korporace.

Celým procesem vás provede certifikovaný terapeut. Biowell dbá na výběr a proškolení svých terapeutů, proto každý kdo pracuje s tímto přístrojem prochází různými stupni certifikace. Certifikace je povinná. Terapeut se prokazuje osvědčením.

Chcete zjistit více? Napište nám přímo.
Kontaktujte nás
Odhalil jsem zde důvody neustálého stresu, a proč jsem měl ve vztazích „růžové brýle“. Díky Monice jsem si tyto věci uvědomil, a byl schopný udělat zásadní změny.
Zdeněk Koukol
Specialista na reziduální příjmy
Monika je žena s velkým darem, který předává nám všem, kteří rádi nasloucháme a necháváme se inspirovat. Lidé a události se nedějí náhodou. Jsem vděčná za velkou moudrost, motivaci a učení. Děkuji.
Lenka Rakušanová
Píchová, praktik TČM – masáže Tuina
Koučování výborně navazuje na moji práci konzultanta. Nové techniky mi změnily pohled na svět, rozšířily mi obzory. Začali přicházet noví klienti. Děkuji Monice za všechno, co mě naučila!
Ing. Jitka Kvartková
Koučka a konzultantka v marketingu
Odhalil jsem zde důvody neustálého stresu, a proč jsem měl ve vztazích „růžové brýle“. Díky Monice jsem si tyto věci mohl změnit.
Zdeněk Koukol
Specialista na reziduální příjmy
Monika je žena s velkým darem, který předává nám všem, kteří rádi nasloucháme a necháváme se inspirovat. Lidé a události se nedějí náhodo. Jsem vděčná za velkou moudrost, motivaci a učení. Děkuji.
Lenka Rakušanová
Píchová, praktik TČM – masáže Tuina
Koučování výborně navazuje na moji práci konzultanta. Nové techniky mi změnily pohled na svět, rozšířily mi obzory. Začali přicházet noví klienti. Děkuji Monice za všechno, co mě naučila!
Ing. Jitka Kvartková
Koučka a konzultantka v marketingu

Biowell

Ceník

Diagnostika

Biowell rychle a přehledně odhalí slabá místa a poskytuje ucelený obraz pro následnou prevenci a stanovení terapie.

Ukáže také obecnou úroveň výše energie těla a jednotlivých orgánových funkčních systémů.
Shrnutí
30-60 min. | Diagnostika
Vstupní pohovor s certifikovaným terapeutem.
Zjistíte emoční stav svého těla.

1500Kč

(vč. DPH)

Snímání

Pravidelným a opakovaným snímáním je možné zaznamenat účinek stanovených terapií.

Podle povahy změn v záznamech uvidíte, jak psycho – emocionální stav ovlivňuje vaše biopole a kam se ubírá vaše vitalita a zdraví.
Shrnutí
30-90 min. | Jedno snímání
Konzultace s certifikovaným terapeutem.
Plán / změna terapií podle výsledků.

890Kč

(vč. DPH)
Balíčky zpráva

Balíčky na Biowell se zatím připravují.

Jestli hledáte balíček nebo terapii na míru, neváhejte a kontaktujte nás.
Něco nefunguje? Potřebujete něco speciálního pro vás na míru?
Neváhejte nás kontaktovat níže!
Kontaktujte nás

Biowell

Ceník
Balíčky zpráva

Balíčky na Biowell zatím připravuji.

Jestli hledáte balíček nebo terapii na míru, neváhejte a kontaktujte nás.