terapie / plasma

Rifetech® Plasma

Scan a eliminace virů, plísní, bakterií a parazitů. Harmonizace a stabilizace psychiky.
Harmonizuje tělo i psychiku
Stabilizuje jednotlivé orgánové soustavy
Frekvenční balíčky pro jednotlivce i skupiny

Scan,
eliminace a harmonizace

Přístroj má velmi komplexní a autorskou databázi a tím umožňuje pokrýt plný rozsah terapeutického plánu. Dokáže eliminovat mikrobiální zátěž bez chemických postupů přes harmonizační a orgánové frekvence z jeho databáze.

Umožní vám shodit

Dokáže eliminovat mikrobiální zátěž vašeho těla bez jakýchkoliv chemických postupů.

Kompletně přírodní

Funkční terapie, která je neinvazivní a plně využívá přírodních zákonitostí známých z bioherbalismu.

Terapie, která má výsledky

Komplexní databáze, která umožňuje a pokrývá celou škálu terapeutických plánů.

Technologie šíření frekvencí skrze plasmové prostředí je historicky známá skutečnost. Plasmový generátor RIFETECH® je čistě český výrobek, za kterým stojí tým českých vývojářů. Technicky tato technologie navazuje na vynálezy Nikoly Tesly. Z moderní historie akcentuje výzkumy Dr. Reifa a Dr. Clarkové.

Vývoj plasmového generátoru pokročil velmi kupředu. V současné době slouží nejen pro eliminaci patogenů a mikroorganismů. Nyní se zaměřuje také na psycho-soma harmonizaci. V rámci bio-scanu je možné určit především patogeny, které ovlivňují CNS, jednotlivé orgánové soustavy a psychiku.

Příprava na sezení není náročná. Před samotnou konzultací by měl být klient lehce najezen. Doporučuje se konzumovat lehká jídla a vodu. Nedoporučuje se pít silná káva, energetické nápoje, povzbuzující čaje. Klient by neměl být pod vlivem drog a jiných omamných látek.

V průběhu konzultace probíhá scan, který je neinvazivní. Klient podstupuje scanování oblečen, je uveden do relaxačního stavu a dle jeho anamnézy je následně prováděno scanování v různých orgánových soustavách. Sezení může být v rozsahu 20 - 60 minut.

Chcete zjistit více? Napište nám přímo.
Kontaktujte nás
Dlouhá léta jsem trpěl na nadýmání a zácpu. Po ošetření plazmovým generátorem se mé trávení a vyprázďnování upravilo do normálu. Velmi se mi ulevilo. Rád bych zmínil odbornost Moniky Urbanové, která skvěle naplánovala mou terapii. Děkuji tímto celému týmu.
václav h.
Pravidelný pacient
S plazmou mám osobně velmi dobré zkušenosti. V zátylku jsem měla velmi silnou vyrážku až do červena. K plazmování jsem dostala olejíček na míru udělaný dle skanu, který jsem užívala a potírá jím postižené místo. Celkem jsem se 3x pazmovala. Pozitivní reakce byla rychlá do týdne už jsem nic neměla. Je to úžasná věc a hlavně pomáhá spoustě lidem.
Anna m.
Pravidelný pacient
Místo, kde mi zachránili zdraví. Po několika měsících zdravotních problému a chození po doktorech, kdy mi bylo stále jen hůř a hůř, jsem se rozhodla vyzkoušet Epigencentrum a jeho služby. Po několika sezeních na plazmovém generátoru jsem cítila takovou energii a chuť do života, jako dlouho ne a moje zdraví se začalo konečně zlepšovat.
Markéta f.
Pravidelný pacient
Při první návštěvě jsem se cítila ,,relativně,, dobře.Relativně píši proto,že jsem netušila, že se můžu cítit ještě lépe.Nechala jsem si udělat celkovou diagnostiku a ejhle mé tělo i přesto, že jsem se cítila dobře nebylo tak úplně v pořádku.Nějaký ten prevít se objevil.Po plazmování jsem se cítíla, jak vyměněná..ale jen a jen v dobrém smyslu.Dnes vím po zkušenostech, že první moje cesty, když se jen malinko nebudu cítit ve své kůži bude právě sem.Moc mi tady mnohokrát pomohli.
Alena B.
Pravidelný pacient
Odhalil jsem zde důvody neustálého stresu, a proč jsem měl ve vztazích „růžové brýle“. Díky Monice jsem si tyto věci mohl změnit.
Zdeněk Koukol
Specialista na reziduální příjmy
Monika je žena s velkým darem, který předává nám všem, kteří rádi nasloucháme a necháváme se inspirovat. Lidé a události se nedějí náhodo. Jsem vděčná za velkou moudrost, motivaci a učení. Děkuji.
Lenka Rakušanová
Píchová, praktik TČM – masáže Tuina
Koučování výborně navazuje na moji práci konzultanta. Nové techniky mi změnily pohled na svět, rozšířily mi obzory. Začali přicházet noví klienti. Děkuji Monice za všechno, co mě naučila!
Ing. Jitka Kvartková
Koučka a konzultantka v marketingu

Kde najdu Plasmu?

Najděte si nejbližší plasma-centrum.

koupit plasmu

Staňte se specialistou a aktivním uživatelem, pořiďte si Plasmu

„Plasma do každé rodiny" je heslo týmu RIFETECH®. Plasmový generátor je skvělou technologií, která pomáhá lidem budovat zdravý životní styl. Efektivně harmonizuje naše fyzické procesy, regeneruje unavený nervový systém a stabilizuje psychiku.

Rifetech® Plasma

Ceník

Scan

Relaxační setkání, kde bez připojení k elektrodám, provedeme scan různých patogenů (viry, bakterie, plísně, paraziti) ve vašem těle.
Shrnutí
15-45 min. | Jednorázové vyšetření
Bezkontaktní technika - na bázi frekvenční terapie
Neinvazivní a bezbolestná metoda
**AKCE**

500 Kč

ZDARMA

(vč. DPH)

Eliminace

Eliminace patogenů a dalších mikrobiálních zátěží vašeho těla bez chemických postupů. Léčí komplexy zaměřené na specifické patologické problémy.
Shrnutí
30-120 min. | Jedna terapie
Bezkontaktní technika - na bázi frekvenční terapie
Neinvazivní a bezbolestná metoda

680 Kč

/ hodinu
(vč. DPH)

Očista těla – DETO

Tento program obsahuje jemné frekvenční čištění a stabilizaci našich hlavních orgánových soustav. Je určen pro preventivní aplikaci 2krát ročně. Ve spojení s vhodnou fytoterapií je skvělým doplňkem pro jarní a podzimní období. Doporučuje se absolvovat 3 sezení. Délka jednoho sezení trvá 2,33 hod.
** K balíčku doporučujeme užívat po dobu 21 dnů olejové kapky KOMBO – DETO.
Shrnutí
2,33 hod. | 3+ osobní sezení
Jemné frekvenční čištění
Stabilizace našich hlavních orgánů
**AKČNÍ CENA**

1584 Kč

1150 Kč

(vč. DPH)

Harmonizace – Psychika jako v bavlnce

V tempu, v kterém žijeme někdy zapomínáme na stres. Zdá se nám, že ho již nemáme, protože jsme doslova vytrénováni na zvládání velké míry stresu. Tento harmonizační program je zaměřen na prevenci syndromu vyhoření a eliminaci vnitřního podprahového stresu, tak, aby jeho následky nebyly přeneseny do fungování psychiky a těla. Jemné frekvence ladí naši psychiku a uvolňují napětí. V kombinaci s vhodnou fytoterapií zcela promění vaše vnímání uspěchaného světa a přinese úlevu od stresu a napětí.
** Program doporučujeme doplnit speciálně vyvinutou masážní směsí ANTISTRESS.
Shrnutí
2 x 2,15 hod. týdně | po dobu 3 měsíců
Jemné frekvenční čištění
V kombinaci s vhodnou fytoterapií
**AKČNÍ CENA**

1360 Kč

990 Kč

(vč. DPH)

Linie – Cítím se lépe ve svém těle

Program linie je zaměřen na metabolické procesy v těle tak, aby pomohl harmonizovat energetický systém těla. Zároveň optimalizoval spalování tuků a lipidové procesy. Pomáhá ošetřit lymfu a odvod přebytečné vody z těla. V kombinaci s fytoterapií, stravou, zdravým pohybem se tento program stává skvělým pomocníkem při budování zdravého životního stylu.
** Pro zkvalitnění výsledků doporučujeme užívat čajovou bylinnou kúru z dílny MUDr. Jiří Landa. Kúra je připravena na ½ roku.
Shrnutí
2 x 2,15 hod. týdně | do projevení výsledků
Harmonizuje energetický systém
Optimalizuje spalování tuku
**AKČNÍ CENA**

1456 Kč

1090 Kč

(vč. DPH)

Rifetech® Plasma

Ceník
Rifetech® plasma je experimentálně-terapeutickým zařízením na bázi plazmatu vyvíjeným za podpory evropských dotačních fondů ve spolupráci s VUT Brno.

Účinnost zařízení je založena na terapeutickém signálu, který využívá vlastnosti plazmatu, elektromagnetického pole a specifických frekvenčních protokolů počítaných předními biology.

Nenahrazuje v žádném případě lékařské ošetření, péči či léčbu.

Chcete své zdraví podpořit na maximum?

Zkombinujte PLASMU s OXYGENOTERAPIÍ.


Máme pro vás akční balíček:

5 + 5 terapií za 5555 Kč vč. DPH